24 lipca
Fotelik info pl - wszystko o fotelikach Foteliki dla dzieciWczasy z dzieckiem za granicą - zabieramy fotelik, czy adapter smart kid belt?

Wczasy z dzieckiem za granicą - zabieramy fotelik, czy adapter smart kid belt?

Wczasy z dzieckiem za granicą - zabieramy fotelik, czy adapter smart kid belt?

Lato w pełni i wielu z nas planuje wakacyjne wyjazdy wraz z rodziną. Bez względu na to, czy podróżujesz samochodem po Polsce, czy też planujesz wypożyczyć auto podczas zagranicznych wojaży, musisz pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu dziecka. O ile we własnym samochodzie zawsze możesz zamontować foteliki lub podkładkę, o ile problem może wystąpić w przypadku podróży samochodami z wypożyczalni lub autokarami.


Czym jest Smart Kid Belt?

W odpowiedzi na potrzeby rodziców podróżujących z dziećmi stworzono innowacyjne adapter Smart Kid Belt, który jest absolutnie bezpieczną alternatywą dla standardowych podkładek i fotelików samochodowych. Produkt ma formę mocnego pasa, który montuje się bezpośrednio na pasie samochodowym przy pomocy specjalnych klamerek. Zadaniem SKB jest zabezpieczenie pasa biodrowego dziecka praz barku tak, by maluch nie wysunął się spod pasa w przypadku nagłego hamowania. Dzięki adapterowi możesz bezpiecznie podróżować z dziećmi, bez obaw o ich zdrowie.

Dla kogo Smart Kid Belt?

SKB przeznaczony jest do stosowania podczas podróży z dziećmi z grup 2 i 3, czyli w wielu 5-12 lat i wadze 15-36 kilogramów. Adapter ma regulowaną długość pasa, dzięki czemu możesz stosować go przez wiele lat. Produkt doskonale sprawdzi się też w sytuacji, kiedy w samochodzie nie ma odpowiedniej ilości miejsca na foteliki, albo podróżujesz taksówką, autokarem lub samochodem z wypożyczalni.

Dlaczego Smart Kid Belt?

Aby potwierdzić skuteczność i bezpieczeństwo adaptera, producent poddał go testom bezpieczeństwa. Uzyskane wyniki dopuszczają możliwość stosowania Smart Kid Belt w wielu krajach na świecie, w tym USA, Japonii i wielu państwach Europy. Jedną z największych zalet produktu jest jego kompaktowy rozmiar i waga zaledwie 120 gram. SKB zmieści się nawet w niewielkiej damskiej torebce, dzięki czemu możesz go użyć zawsze i wszędzie, kiedy tylko zajdzie potrzeba.

Fotelik a Smart Kid Belt

Czy warto zrezygnować z tradycyjnego fotelika na rzecz adaptera? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo oba te produkty są skuteczne i spełniają swoje zadanie. Są jednak sytuacje, kiedy po prostu trzeba pokonać z dziećmi trasę samochodem innym niż własny. Dlatego Smart Kid Belt to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza na czas wyjazdów zagranicznych, podczas których często przemieszczamy się samochodami wypożyczonymi czy autokarami. W takich sytuacjach zawsze warto mieć ze sobą adapter SKB.

Skomentuj artykuł
Skomentuj wpis

Końcowa ocena:


Podobne porady - warto przeczytać