24 lipca
Fotelik info pl - wszystko o fotelikach Foteliki dla dzieciUrządzenie przytrzymujące Smart kid belt, czy spłenia swoje zadanie?

Urządzenie przytrzymujące Smart kid belt, czy spłenia swoje zadanie?

Urządzenie przytrzymujące Smart kid belt, czy spłenia swoje zadanie?

Adapter Smart Kid Belt jest innowacją wśród produktów zapewniających dzieciom bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Adapter ma zastosowanie w każdym samochodzie, dlatego też jest doskonałą alternatywą dla znanych nam podkładek oraz fotelików dziecięcych. Na czym polega działanie SKB? Dlaczego jego zastosowanie zapewnia maluchowi całkowite bezpieczeństwo?


krótka charakterystyka

Smart Kid Belt ma formę pasa, zakończonego mocnymi klamrami. Elementy te montuje się na standardowym pasie samochodowym tak, by odpowiednio zabezpieczał bark oraz pas biodrowy dziecka. Dzięki temu maluch nie wysunie się spod pasów, nawet w trakcie niespodziewanego zderzenia. Produkty idealnie sprawdzi się w przypadku dzieci z grup 2 i 3, czyli w wieku 5-12 lat i wadze 15-36 kilogramów. Aby potwierdzić skuteczność SKB, produkt został poddany testom zderzeniowym, a ich wyniki są dla producenta prawdziwym powodem do dumy.

polski produkt

Nad projektowaniem Smart Kid Belt pracował sztab ludzi, mających ogromne doświadczenie w pracy z fotelikami samochodowymi. Dzięki ich specjalistycznej wiedzy oraz doświadczeniu, powstał adapter, który z powodzeniem zastąpi zajmujący znacznie więcej miejsca fotelik lub podkładkę. Oprócz skuteczności, ogromną zaletą SKB jest jego niewielki rozmiar i masa wynosząca zaledwie 120 gram. Produkt może być bez przeszkód stosowany w samochodzie z wypożyczalni, taksówce czy autobusie. Pas ma regulowaną długość, dzięki czemu jeden adapter z pewnością wystarczy do momentu, aż dziecko wyrośnie z konieczności jazdy w foteliku.

certyfikaty i zaufanie

Smart Kid Belt uzyskał certyfikaty, pozwalające stosowanie go w Stanach Zjednoczonych, Europie, a nawet Japonii. Dzięki zaufaniu rodziców na całym świecie oraz licznym świadectwom jakości, SKB uznawany jest za jeden z najlepszych i najbezpieczniejszych zamienników dla fotelików samochodowych.

Skomentuj artykuł
Skomentuj wpis

Końcowa ocena: