16 marca
Fotelik info pl - wszystko o fotelikach Foteliki dla dzieciSmart Kid Belt, co się kryje pod tą nazwą? Ocena 5 na podstawie 11 komentarzy

Smart Kid Belt, co się kryje pod tą nazwą?

Smart Kid Belt, co się kryje pod tą nazwą?

Urządzenia podtrzymujące to obecnie nie tylko foteliki i podstawki. W branży pojawiło się jakiś czas temu nowe rozwiązanie - adapter do pasów Smart Kid Belt. To zupełnie inne urządzenie od tych, które były dostępne do tej pory. Smart Kid Belt jest uniwersalny, mały, przenośny, a do tego... tani. Czy zdoła do siebie przekonać zmotoryzowanych rodziców?


Czym jest Smart Kid Belt?

Smart Kid Belt to adapter, który dopasowuje pasy bezpieczeństwa do wzrostu dziecka. Przeznaczony jest dla dzieci od 5 do 12 lat (waga 15-36 kg). Adapter jest prosty w obsłudze i bardzo uniwersalny, ponieważ pasuje do każdego pojazdu. To najmniejsze tego typu urządzenie, co jest dużą zaletą. Nie zabiera dużo miejsca w foteliku, dlatego można bez problemu przypiąć adapterami trójkę dzieci na tylnej kanapie, na co nie zawsze pozwalają foteliki. Smart Kid Belt znajduje się również w kategorii produktów, które respektowane są prawnie we wszystkich krajach, dlatego wbrew wielu obawom nie grozi za jego stosowanie mandat.

Ochrona nie tylko w samochodzie

W obecnych czasach chyba nikogo nie trzeba przekonywać jak ważny jest fotelik w przypadku małych pasażerów. Niemal każdy rodzic instaluje takie siedzisko w swoim samochodzie, uprzednio starając się znaleźć jak najlepszy model. Zdarza się jednak, że wracamy z dzieckiem do domu taksówką lub podróżujemy autokarem. Zamówienie środka transportu z fotelikiem często graniczy z cudem, a prawo dopuszcza możliwość jazdy bez niego. Taksówka lub autokar są jednak zwykłymi uczestnikami ruchu drogowego, którzy są jednakowo narażeni na wypadki i kolizje. Smart Kid Belt jest uniwersalnym urządzeniem, dlatego zamocujemy je wszędzie gdzie znajdują się trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Jest również bardzo małe i lekkie, więc można zawsze nosić je w torebce lub w plecaku. Dzięki temu dziecko będzie zawsze właściwie chronione, niezależnie od tego w jakim pojeździe podróżuje.

Skomentuj artykuł
Skomentuj wpis

Końcowa ocena:

Marta
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Ten adapter jest naprawdę fajny.

Rosół
Dodano:
5/5
0
0

Smart Kid Belt to bardzo dobre rozwiązanie, nie wiem na ile popularne w Polsce bo oprócz mnie spotkałem się może z jeszcze jednymi znajomymi którzy tego używają dla dzieci ale z tego co czytałem to za granicą robi karierę. My z tego zakupu jesteśmy zadowoleni.

Mama Dorota
Dodano:
5/5
0
0

Dobrze tak czasem poczytać sobie opinie rodziców, badania badaniami, atesty atestami ale kto wystawi bardziej wiarygodną recenzje jak nie rodzice właśnie. Fajny portal!

Adam29
Dodano:
5/5
0
0

Ja przyznam, do samego końca nie byłem przekonany do tego pasa ale ostatecznie dobra cena i możliwość zastosowania awaryjnego utwierdziła mnie w decyzji o zakupie. Smart Kid Belt założyłem w zasadzie tylko żeby zaspokoić ciekawość dziecka, jednak bardzo szybko doszedłem do wniosku o wyższości pasa nad podkładką. Wystatczy poświecić chwilę na montaż + regulację i ma to dużo większy sens niż ruszająca się podkładka.

Joanna
Dodano:
5/5
0
0

Kolejny raz trafiłam na artykuł o tym całym pasie i coraz bardziej zaczynam się przekonywać, dużo pozytywnych opinii płynie od osób które tego używają. Kupię na pewno chociażby jako rozwiązanie pomocnicze.

Wiktor
Dodano:
5/5
0
0

@Bogdan dokładnie, ja po wizycie na stronie producenta nie miałem już wątpliwości co do decyzji o zakupie a i samo użytkowanie potwierdza dobry wybór. Odpowiednio ustawiony pas można bardzo fajnie wyregulować.

Karolina
Dodano:
5/5
0
0

Super sprawa z tym pasem, polecam!

Alek
Dodano:
5/5
0
0

Świetny adapter, można go wziąć wszędzie. Ja np. jeszcze się nie spotkałem z taksówką która miała by chociaż podkładkę dla dziecka, o autokarach to nie ma nawet co wspominać.

Bogdan
Dodano:
5/5
0
0

Z tego co widzę to urządzenie całkiem całkiem wypada w badaniach i ma chyba wszystkie z możliwych atestów.

Iza
Dodano:
5/5
0
0

Fajna sprawa, już gdzieś kiedyś o tym czytałam. Na pewno sprawimy sobie taki adapter jak tylko nasza córeczka podrośnie.

James
Dodano:
5/5
0
0

Mnie takie rozwiązanie jak to urządzenie podtrzymujące przekonuje, ciężko dopatrzeć się tutaj jakiś wad. Małe, poręczne, proste w montażu, wiadomo że to dla już troszkę podrośniętych dzieci - tak czy siak ja to kupuję.


Podobne porady - warto przeczytać