24 lipca
Fotelik info pl - wszystko o fotelikach Foteliki dla dzieciSmart kid belt - alternatywa dla fotelików samochodowych

Smart kid belt - alternatywa dla fotelików samochodowych

Smart kid belt - alternatywa dla fotelików samochodowych

Smart Kid Belt to innowacyjny produkt, którego wprowadzenie na rynek wywołało niemałe zamieszanie. Adapter jest niewielkim i poręcznym urządzeniem, które znajdzie zastosowanie tam, gdzie podróżuje dziecko w wieku od 5 do 12 roku życia i wadze od 15 do 36 kilogramów. SKB jest produktem, który można całkowicie bezpiecznie stosować zamiast tradycyjnych fotelików i podkładek samochodowych. Dlaczego Smart Kid Belt jest tak popularny na świecie?


Na czym polega działanie adaptera?

SKB został stworzony, by odpowiednio dopasować pas samochodowy do wzrostu dziecka. Produkt przymocowuje się do pasa samochodowego tak, by odpowiednio zabezpieczył bark i pas biodrowy dziecka przed wysunięciem się spod pasów. Największą zaletą Smart Kid Belt jest to, że można go stosować w absolutnie każdym pojeździe - autobusie, taksówce czy samochodzie z wypożyczalni. Urządzenie zmieści się w każdej torebce i można mieć go zawsze pod ręką. Dzięki adapterowi nie ma konieczności montażu fotelików, a to z kolei ma ogromny wpływ na komfort jazdy malucha.

Czy Smart Kid Belt jest bezpieczny?

O jakości adaptera świadczy certyfikat ECE, czyli dokument potwierdzający zgodność produktu z europejskimi przepisami. Nie bez znaczenia jest także fakt, że SKB został dopuszczony do użytku także w Stanach zjednoczonych, Japonii i wielu krajach Europejskich. Oczywiście nikt nie musi rezygnować z posiadanych już fotelików czy podkładek. Jednak Smart Kid Belt to doskonała alternatywa dla wspomnianych produktów. Adapter świetnie sprawdzi się zwłaszcza tam, gdzie nie ma miejsca np. na trzy foteliki. Adapter jest bardzo łatwy w montażu i można go dowolnie regulować, dostosowując jego długość do wzrostu dziecka.

Skomentuj artykuł
Skomentuj wpis

Końcowa ocena:


Podobne porady - warto przeczytać