29 kwietnia

Adapter Smart Kid Belt - dla kogo?

Adapter Smart Kid Belt - dla kogo?

Smart Kid Belt to urządzenie o którym jest bardzo głośno. Jest tanie i łatwo dostępne. Znajdziemy je w wielu marketach czy nawet stacjach benzynowych, gdzie kosztuje mniej niż 100 złotych. Wielu rodziców kupuje je z czystej ciekawości, jednak po zamontowaniu i przypięciu dziecka szybko przekonują się on, że rozwiązanie to może zdać egzamin. Kiedy warto zdecydować się na Smart Kid Belt?


Czym jest Smart Kid Belt?

Adapter do pasów Smart Kid Belt to najmniejsze z dostępnych na rynku urządzeń podtrzymujących dla dzieci. Powstało we współpracy z inżynierami, którzy działają w branży od ponad 20 lat. Jest to polski wynalazek, który zyskał akceptację i uznanie w wielu krajach. To pierwsze tego typu kieszonkowe rozwiązanie, które zostało okrzyknięte prawdziwa innowacją. Produkt może być wykorzystywany w każdym pojeździe. Stosowany jest pasami bezpieczeństwa, poprawiając ułożenie odcinka barkowego i biodrowego.

Dla kogo przeznaczony jest Smart Kid Belt?

Smart Kid Belt to urządzenie dla dzieci z grupy 2 i 3. Może zatem służyć dziecku ważącemu od 15 kg do 36, czyli w przybliżeniu od 4 do 12 lat. Dzięki temu, że adapter można regulować, to rośnie on wraz z dzieckiem. Oznacza to, że można używać go przez wiele lat bez konieczności kupowania kolejnych, nowych urządzeń.
Z adapteru mogą korzystać również starsze dzieci, a nawet osoby dorosłe. Ponieważ pas można precyzyjnie dopasować do pasażera, świetnie sprawdzi się u starszych o niższym wzroście, nawet jeśli przepisy tego nie wymagają. Smart Kid Belt to świetne rozwiązanie dla osób posiadających więcej niż jeden samochód.
Przepinanie fotelików i podkładek pomiędzy pojazdami nie jest najłatwiejszą czynnością. Montaż adapteru zajmuje dosłownie chwilę, dlatego nie trzeba obawiać się, że w pośpiechu popełnimy błąd. Rodzice trójki dzieci także docenią to rozwiązanie. Jeśli tylna kanapa nie pozwala na zamontowanie trzech fotelików, adapter będzie świetnym wyborem, ponieważ bez problemu pomieści całą gromadkę.

Skomentuj artykuł
Skomentuj wpis

Końcowa ocena:


Podobne porady - warto przeczytać